Provozovna - zde se můžete podívat na námi nabízené zboží nebo vyzvednout objednané zboží. Vždy je potřeba domluvit termín!!!

MAXIMSHOP CZ s.r.o.
Havlíčkova 1619
Přelouč 53501
e-mail: info@maximshop.cz
tel.: +420 605 100 000
-----------------------------------------------------------
IČO:29042887
DIČ: CZ29042887


Hledáte kvalitní a spolehlivý eshop, kde si budete moct vybrat z bohaté nabídky zboží pro děti a nakoupit tak vše co potřebujete na jednom místě? Eshop maxim-kocarky.cz Vám přináší kompletní nabídku pro Vaše nejmenší. Naleznete zde nejen dětské kočárky, ale i dětské autosedačky, chodítka pro děti, postýlky pro miminka, jídelní židličky, hračky pro kluky i holky, ale i obyčejné koše na pleny. Víte jakým vlastnostem věnovat pozornost a jak vybrat to nejlepší? Pokud hledáte to správné pro Vaše miminko, nebojte se vybrat cokoli z naší nabídky, kvalitní materiál použitý při výrobě dětských kočárků, autosedaček a dalšího dětského vybavení je zárukou bezpečí a pohodlí pro Vaše děti. Ať už hledáte dětské kočárky hluboké, kombinované, sportovní, golfové (golfky) či kočárky pro dvojčata, autosedačky do 13, 18, 25 a 36kg, přebalovací stoly, fusaky, jistě si u nás vyberete!
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku