ZPŮSOBY DOPRAVY:

Lehké zásilky - 109,-Kč - lze použít pouze u zboží typu duše do kočárku, fusak a pod. Z technických důvodů systém může nabídnout tuto volbu i u nábytku - pokud si tuto volbu zákazník zvolí, bude mu následně doúčtována správná cena dopravy! Zboží zasíláme Českou poštou nebo PPL.

Česká pošta - 255,- Kč - zboží je u Vás do druhého dne od odeslání, balík přivezou až na Vámi udanou adresu. Pokud nebudete zastiženi doma, můžete si zásilku do 7-dnů vyzvednout na Vaší poště. Lze odeslat pouze balíky do hmotnosti 30kg, nelze posílat nábytek.
 
PPL - 199,- Kč - zboží je u Vás do druhého dne od odeslání, balík přivezou až na Vámi udanou adresu. Řidič se s Vámi telefonicky spojí a domluví se na termínu a čase dodání. Lze odeslat pouze balíky do hmotnosti 30kg, nelze posílat nábytek.

TOPTRANS - 398,-Kč - tento způsob přepravy je určen pro nadrozměrné zásilky a je to vždy jediná volba u konkrétního zboží - např. postel HAPPYBABIES. Zboží je u Vás do druhého dne od odeslání, balík přivezou až na Vámi udanou adresu. Řidič by Vás měl předem kontaktovat a domluvit si termín dodání.

Vyhrazujeme si právo změnit způsob přepravy tak, aby bylo zajištěno co nejvhodnější dodání. O odeslání zboží zákazníka informujeme e-mailem nebo zprávou SMS.
 

 ZPŮSOBY PLATBY

Dobírka - zboží zaplatíte při dodání kurýrem nebo poštou, popř. při vyzvednutí balíku na poště.

Převodem na účet - zboží zaplatíte předem na náš účet. Poté můžeme zboží odeslat na Vámi udanou adresu nebo si jej můžete vyzvednout na naší provozovně - vždy po domluvě termínu.

 

Hotově při převzetí - zboží můžete objednat a jakmile bude skladem, budeme Vás informovat. Poté si jej můžete vyzvednout a uhradit /pouze hotově/ na naší provozovně v Přelouči - vždy po domluvě termínu.

Na splátky - více informací ZDE

 

 TYTO PODMÍNKY JSOU PLATNÉ PŘI DODÁNÍ ZBOŽÍ V ČESKÉ REPUBLICE.

PRO ZASLÁNÍ ZBOŽÍ DO JINÉHO STÁTU SDĚLÍME PODMÍNKY NA VYŽÁDÁNÍ.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku