Dětské postele

 

Nejen pro dospělé, ale i pro děti je postel velmi důležitý nábytek, který musí splňovat určitá kritéria. Dětské postele jsou výjimečné a od těch dospěláckých se liší tím, že jsou barevné, vyrobené ve tvaru auta, kočáru, vlaku nebo lodě. Některé mají kratší délku. Takovou postel mohou mít jenom holčičky a kluci ve svém dětském pokoji. Nechte své děti snít a kupte jim dětskou postel podle jejich výběru. Budou usínat spokojeně a klidný spánek jim vydrží až do rána.


Dětská postel formule


 

Patrové dětské postele
Každé dítě si zaslouží svou postýlku a je nutné do postele dokoupit kvalitní matrace. Máte-li doma více dětí, pak pro ušetření prostoru doporučujeme patrové postele. V naší nabídce naleznete hned několik variant patrových postelí.
Patrová postel z masivu je jistě stabilnější a obdaří vás dlouhou životností. Objednat je můžete v různých povrchových úpravách. Nejen patrová postel uspokojí více sourozenců. Dětské postele s vysouvacím lůžkem jsou taky velmi oblíbené a vhodné i pro jednoho malého spáče, který má návštěvu.


Dětské postele s obrázky
Dětská postel nemusí být jenom na spaní. V posteli se dá dělat spoustu věcí, hrát si, číst, přemýšlet a snít. Dětské postele rozlišujeme podle vyobrazených obrázků na čele postele. Podle motivu jsou určené pro holky i kluky jakéhokoli věku. Pro menší děti v e-shopu máme postele s obrázky auta, lodě, hasičského náklaďáku, delfína, princezny aj. Výběr z postelí je bohatý. Rozdíl bude v ceně, rozměru a materiálu. Záruka na všechny výrobky je standardně 24 měsíců.


Dětské postele se nemusí kupovat jenom v při zařizování dětského pokoje. Určitě je vhodné je čas od času vyměnit za nové, kvalitnější a stabilnější.
V sekci Dětský nábytek si vyberete postel pro teenagera, malého školáka či miminko, ale najdete zde i další vybavení pokoje - skříně, regály, komody, poličky, noční stolky apod.
 


 

Provozovatel webu, MAXIMSHOP CZ, s.r.o., se sídlem Havlíčkova 1619, Přelouč, 53501, IČ: 29042887, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím